איך להפוך את הנכס שלכם לדירת נופש אילתית מבוקשת?

דירת נופש אילתית

בתור אילתים, אתם כבר בוודאי יודעים כי מציאת מקור הכנסה ופרנסה ראויה בגבולות העיר יכולה להיות לפעמים משימה מאתגרת. עם זאת, אתם גם בטח מכירים את ההזדמנויות הרבות שיש לעיר להציע, במיוחד כשמדובר בתחום התיירות והמלונאות. בשנים האחרונות יותר ויותר אילתים מצאו מקור פרנסה חדש ומצוין והוא הפיכה של נכסים שברשותם לדירות נופש שמתאימות לתיירים מהארץ ומהעולם שבאים להתארח בעיר. אם גם אתם שוקלים להסב נכס שברשותכם לדירת נופש או אפילו לרכוש דירה למטרה הזאת, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להפוך את הנכס לדירה יוקרתית ומבוקשת שתבטיח הכנסה שנתית נאה ומכובדת.

ספקו חוויה של בית מלון

 אם אתם רוצים שהאורחים שלכם ירגישו כמו בחופשה מפנקת, כדאי לדאוג שהדירה שברשותכם תאפשר בדיוק את הדבר הזה. ניתן למצוא מגוון רחב של מצעים לבתי מלון בחנויות שונות ואפילו באינטרנט, לרכוש סטים תואמים של מגבות וכלי רחצה, להציב עמדת קומקום והכנת קפה ותה ואפילו לרכוש סבונים ותכשירי רחצה בבקבוקים קטנים, ממש כמו שתוכלו למצוא במלונות הכי מפוארים. מדובר בלי ספק בפרטים הקטנים שהופכים יחידת דיור נחמדה ליחידה יוקרתית ונחשקת.

השקיעו בשיפוץ

נכסים רבים לא מותאמים ממש לאירוח וכדי להפוך אותם לאידיאלים, כדאי בהחלט לשקול שיפוץ כולל שיהפוך אותם לכאלה. רצוי להגדיל את המטבח ולהפוך אותו לנוח הרבה יותר לבישול, להוסיף אם אפשר חדרי שירותים ובמידת הניתן גם לחלק את הדירה, כך שאפשר יהיה לאכלס בה יותר אנשים. אם אתם לא לגמרי בטוחים איך לעשות את זה, מומלץ בהחלט להתייעץ עם אדריכלים שכבר צברו ניסיון בשיפוץ של בתי מלון או יחידות אירוח בעיר, שכן אלו מחזיקים בניסיון יקר מפז ויודעים לומר אילו שינויים הם קריטיים כדי להפוך את הדירה לפופולרית.

בנו בריכה

אם מתאפשר, הקימו בריכה בחצר הבית, אם יש חצר כזאת כמובן. שימו לב – זאת לא חייבת להיות בריכה גדולה או יוקרתית מדי, ובריכת אינטקס חיצונית מוקפת דק שלא עולה יותר מדי וגם לא מצריכה אישורים עירוניים מיוחדים, תעשה עבודה מצוינת בלי שום ספק. זכרו כי אנשים מחפשים את החוויה הכוללת במקום הלינה, ואם יש להם אפשרות להנות מטבילה צוננת ונעימה בחודשים החמים מבלי לצאת מהדירה, יש סיכוי לא רע שהם ישמחו לבחור בדירה שלכם. זכרו בנוסף כי תוכלו לדרוש תשלום גבוה הרבה יותר אם יש לכם בריכה בדירה.

הקפידו על ניקיון

חשוב לזכור כי אורחים נוטים להשאיר דירות נופש מלוכלכות וכי לא כדאי שהאורחים הבאים יקבלו דירה לא נעימה. מעבר לקנסות שניתן להטיל על אורחים שלא שמרו על תכולת הדירה, הקפידו לשלוח מנקה או לנקות בעצמכם בכל פעם שאורחים עוזבים את הדירה.

אם תקפידו על הצעדים הללו, תוכלו בהחלט להנות ממקור הכנסה מצוין מהדירה שברשותכם.