אירוע משפחתי באילת: סירת פירות לאירוע תפתיע את האורחים

יש המון דרכים להפתיע את האורחים באירוע משפחתי, איך אין ספק שסירת פירות היא הדרך המופלאה ביותר לעשות את זה. במאמר הבא נציג בפניכם את סירת הפירות המדהימה, נסביר אילו פירות מגישים בה ולמה מומלץ גם לכם לשלב אותה באירוע המשפחתי שלכם.

סירת פירות לאירועים

אם בא לכם שהאירוע שלכם באילת יהיה האירוע המושלם שכולם ידברו עליו, אתם צריכים לשלב בו סירת פירות לאירוע. אנחנו מדברים פה למעשה על קיאק פירות ובר פירות לאירועים שיהפוך כל אירוע לאירוע צבעוני עם חגיגה של טעמים בלתי נשכחים. יש מגוון סוגים של סירות, אך כולם מכילים מבחר פירות חתוכים ומעוצבים ברמת גימור פשוט מושלמת. הפירות עצמם מוגשים על גבי סירה דקורטיבית ומעוצבת ואין לנו שום ספק שהסירה הזו תגנוב את ההצגה של האירוע שלכם.

אילו פירות מגישים בסירה?

בסירת הפירות תוכלו כמובן למצוא את כל פירות העונה הטעימים אך לא רק, סירת פירות מיוחדת היא סירה שכוללת גם בין השאר פירות מיוחדים כמו אננס, קיווי, תותים גדולים, קוביות קוקוס טריות ועוד מגוון רחב של פירות שלא תמיד ניתן למצוא בארץ לאורך כל השנה. הרעיון שהוא שהאורחים שלכם באמת ירגישו שיש פה משהו מיוחד, לא עוד קיאק פירות רגיל עם אבטיח ומלון, אלא הרבה מעבר.

חשוב מאד כמובן שהפירות יהיו איכותיים וטריים. זה לא משנה כמה סירת הפירות עצמה תהיה דקורטיבית, אם בסופו של דבר החוויה של האורחים שלכם עם הפירות עצמם לא תהיה טובה לא עשיתם בזה שום דבר. בסופו של דבר מה שמשפיע על הרושם של האורחים שלכם זה הטעם של הפירות שנשאר בפה לאורך כל האירוע.

 

 

למה מומלץ להזמין סירת פירות?

ראשית, סירת פירות לאירועים תגרום לאירוע שלכם לקבל טוויסט צבעוני שהאורחים שלכם פשוט לא ישכחו. הפירות שעל הסירה הם כל כך מגוונים וצבעוניים, כך שהאורחים שלכם יעזבו הכל וירוצו עם המצלמה שלהם לכיוון הסירה על מנת לתפוס את השוט הכי טוב  לפייסבוק, לאינסטגרם או לקבוצה של החברים בוואטסאפ.

בנוסף, מדובר בפירות פשוט בחגיגה של טעמים. נכון, אנחנו מניחים שאתם מגישים אוכל באירוע שלכם ועם זאת, סירת פירות לאירועים יכולה להיות אחלה קינוח בעבור האורחים שלכם שזה עתה סיימו לאכול את המנה העיקרית. מעבר לעובדה שזה קינוח מושלם, הפירות כמובן בריאים מאד ותוכלו לאכול מהם כאוות נפשכם.

כמו כן חשוב לציין, באילת חם מאד והדבר האחרון שהאורחים שלכם זקוקים לו זה עוד קינוח חם. אם אתם רוצים שהאורחים שלכם יתרעננו באמת אתם חייבים להגיש להם סירת פירות לאירועים שמכילה פירות קרירים וצוננים בעיר חמה ויבשה כמו אילת.

לאילו אירועים סירת הפירות מתאימה?

אחד היתרונות המרכזיים של סירת הפירות בא לידי ביטוי בכך שהיא מתאימה לכל סוגי האירועים. לקוחות מזמינים סירת פירות לאירועים כמו בר מצווה, חתונה, ברית אך כמובן שלא רק. סירת הפירות הזו תתאים לכל אירוע שבו תרצו לרענן את האורחים שלכם עם משהו שהוא קצת יוצא מהקופסא, משהו אחר. בסופו של דבר, האורחים שלכם ישמחו לקבל סירת פירות כל אירוע, זה באמת משנה מה אתם חוגגים.

לסיכום

אם יש לכם אירוע משפחתי באילת ואתם רוצים להפתיע את האורחים, אנחנו ממליצים לכם להגיש להם סירת פירות לאירועים. אין לנו ספק שהסירה תגנוב את ההצגה ושהאורחים שלכם לא יפסיקו לדבר על האירוע.