אין הנחות: איך תתמידו בכושר גופני גם במהלך הנופש?

בשעה טובה ולאחר תקופה ארוכה, סגרתם לעצמכם חופשה. אולם, זה לא אומר שזה הזמן לשבת רגל על רגל ולהזניח את הכושר הגופני שלכם. כיצד אם כן תוכלו לשמר את שגרת הכושר הגופני גם בחופשה? להלן המדריך.

יוצאים לחופשה? הכינו מראש את נעלי הספורט

אחד הספרים הנמכרים ביותר בעולם הוא כוחו של הרגל. הספר, אשר מבוסס על מחקרים מכל העולם בוחן את ההרגלים של כל אחד מאיתנו – וכיצד ניתן לשנות אותם. אחד הפרקים המרכזיים בספר נוגע לאחד המקרים הנפוצים: כיצד ניתן להתמיד בנושא של כושר גופני. אם גם אתם מרגישים שאתם לא מצליחים להתמיד בשל החופשה המתקרבת שלכם, הגעתם בדיוק למקום הנכון. ראשית כל, יציאה לחופשה איננה אומרת כי עליכם להפסיק את השגרה הקבועה שלכם, בייחוד כאשר אתם יוצאים לחופשה כאן בישראל. הצעד הראשון בהתמדה בזמן נופש הוא קודם כל להכניס למזוודה שלכם את נעלי הספורט ובגדי הספורט, וזאת לצורך תזכורת ויזואלית אשר תסייע לכם לצאת להליכות קצרות בזמן החופשה מסביב למלון שלכם כמו גם על חוף הים היפהפייה של העיר.

שימוש במתקני הספורט של המלון

רוב המלונות באילת מאובזרים בחדרי כושר נהדרים אשר מאפשרים לכם להוציא אנרגיות ולשמור על הכושר הגופני. אופני כושר הם פתרון מעולה בעבור פעילות ספורטיבית מאומצת אשר גם מעלה את הדופק וגם תורמת מאוד לשיפור תפקוד לב-ריאה. נוסף לכך, מומלץ לבחון מראש את מתקני הספורט של המלון וכן להשתתף בפעילויות אשר ניתנות לכם כאורחי המלון דרך צוות הווי ובידור, וזאת בכדי שתוכלו לקיים פעילות ספורטיבית סדירה גם כאשר אתם שוהים בסמוך לבריכה. אם אתם מתאמנים באופן קבוע בחדר כושר, מומלץ מאוד להיצמד לאותן שעות ולפקוד את חדר הכושר בשעות שאתם רגילים להתאמן – כך שתוכלו להמשיך את הרוטינה הקבועה שלכם. שימוש במתקני הספורט במלון מחייב אישור רפואי מרופא, ועל כן בדקו שיש ברשותכם לפני היציאה לנופש.

מתכננים לטייל באילת? ובכן, זה הזמן לצאת לטיול הררי

למרות שאילת היא עיר נופש מלאת אטרקציות בכל שעות היממה, היא מהווה גם לוקיישן אדיר בעבור חובבי ספורט. למעשה, ביקור באזור ההררי של העיר מאפשר לכם לבצע פעילות ספורטיבית מאומצת, כל זאת בליווי של רקע מדברי עוצר נשימה. אולם, שימו לב כי אתם מקפידים לשתות הרבה מים וכי אתם מבצעים את הפעילות הספורטיבית בחוץ בשעות נוחות. ניתן בהחלט לשלב בין הליכה בהרים לבין ביקור בטיילת אשר גם היא מהווה קרקע נהדרת לפעילות ספורטיבית בזמן נופש. לסיכום, החופשה המתקרבת שלכם מאפשרת לכם לנוח ולצבור כוחות. עם זאת, שמרו לעצמכם לפחות שעה וחצי ביום לטובת ביצוע פעילות ספורטיבית הן בחדר כושר או בחוץ, וזאת בכדי שתוכלו לשמור על הכושר הגופני.