צילומי הריון: 5 לוקיישנים מרהיבים באילת והסביבה

מתכננים לערוך בקרוב צילומי היריון בעיר הדרומית? ובכן, הגעתם בדיוק למקום הנכון. במדריך הבא נציג לכם את חמשת הלוקיישנים המרהיבים ביותר לצורך הפקה של תמונות בלתי נשכחות.

צילומי היריון: כך תוכלו להפיק צילומים מקוריים ומרהיבים בעיר אילת

אין ספק כי העיר אילת מהווה מצע מושלם בעבור צילומים, וזאת בשל העובדה כי העיר הדרומית מציגה את אימא אדמה במלוא הדרה: מדבר וים אשר מתגבשים יחדיו לכדי רקע לצילום עוצר נשימה. למעשה, אם כבר החלטתם לחקור אודות מחירי צילום הריון בישראל ובחרתם להשקיע את הכסף, עדיף לעשות זאת באילת ובאמצעות צלם/מת מקצועי אשר ידעו לגבש את התמונות הטובות ביותר, רגע לפני הרגע המרגש ביותר של חייכם. בכדי להקל עליכם בתהליך איתור הלוקיישן הטוב ביותר, החלטנו להציג לכם חמש לוקיישנים בעיר אילת ובסביבה, כך שתוכלו להפיק צילומים עוצרי נשימה:

ריף הדולפינים

ריף הדולפינים באילת מהווה את אחד מנקודות התיירות האהובות ביותר, ולא בכדי. באתר ישנם עשרות דולפינים כמו גם ריף מושלם אשר מאפשר לכם לבצע הפקה של צילום מתחת למים או בסמוך לדולפינים, כל זאת באווירה פסטורלית ורגועה. מדובר באתר יפהפייה לצילומים, אולם מאחר ומדובר במקום פרטי נדרש מכם ליצור קשר מראש ולתאם את הגעתכם. בכך, תוכלו להפיק צילומי היריון וזוגיות מרהיבים – על רקע חוף הים והדולפינים המקסימים אשר מקיפים אתכם.

פארק תמנע

פארק תמנע הוא פארק מדברי אשר ממוקם כ 25 קילומטר צפונית לעיר אילת. מדובר בפארק עצום אשר כולל צוקים ונחלים כמו גם אתרים היסטוריים ממצאים ארכיאולוגים. אם אתם מחפשים צילומי היריון עם חיבור לאמא אדמה – זה בדיוק המקום בשבילכם. עם זאת, שימו לב כי בתקופת הקיץ המעלות חוצות את רף ה 40 מעלות ולכן עדיף לתכנן את הצילומים בשעות החשכה או בימים נעימים, כמו גם להקפיד על שתיית מים ובדיקה של תחזית מזג האוויר כמה שעות לפני ההגעה.

המצפה התת ימי

המצפה התת ימי באילת נחשב לאחד הגדולים בישראל, וזאת בשל אלפי זנים של דגים ובע"ח נדירים אשר מוצגים לציבור. מדובר בלוקיישן יפהפייה בעבור צילומי היריון באוויר הפתוח וכן בסמוך לדגים ולכרישים, בייחוד אם אתם חובבי ים ובעלי חיים.

שמורת האלמוגים

בכניסה לאילת נמצאת שמורת האלמוגים אשר מוגנת ע"י החברה להגנת הטבע. מדובר באוצרות טבע עוצרי נשימה אשר מהווים גם הם לוקיישן מקסים בעבור צילומי היריון, וזאת על רקע חוף הים האדום עוצר הנשימה של העיר הדרומית. השמורה חוותה קשיים עקב שינוי אקלים וזיהום סביבתי, אך בזכות הדאגה של החברה להגנת הטבע ופעילים סביבתיים, עדיין ניתן ליהנות מפלא הטבע הנפלא הזה.

חוות הגמלים

במרחק של חצי שעה מאילת ישנה חוות הגמלים, חוויה יוצאת דופן אשר כוללת רכיבה על גמלים וסוסים. מאחר ועדיין מדובר בצילומי היריון ונאסר על נשים בהיריון לעלות, תוכלו להצטלם על רקע הגמלים והנוף המדברי. שיהיה במזל!