איך להעסיק את הילדים בחופשה באילת?

סגרתם חופשה באילת, העיר הכי תיירותית ומעניינת במדינה, אבל בזמן שאתם רוצים לנוח בצהריים ולהירדם לשעה, הילדים מבקשים תעסוקה. מעבר לזה, לעיתים הילדים מואסים בבילוי בבריכה, ורוצים לבלות בדרכים שונות, כשאתם בכלל מעדיפים להישאר בבית המלון ולהמתין לארוחת הערב. מה עושים? אספנו בעבורכם כמה רעיונות יעילים במיוחד.

תעסוקה לילדים

משחקים!

הדרך האידיאלית ביותר להעסיק את הילדים במהלך שהותם בחדר בבית המלון היא באמצעות משחקים. יש לא מעט משחקים שניתן להביא לחופשה באילת, כאלה שיאפשרו לילדים לשחק לאורך זמן וליהנות גם כשההורים רוצים לנוח. אחד המשחקים המובילים ביותר הוא לגו, משום שהוא מאפשר לילדים חופש יצירתי בבניית אלמנטים שונים מקוביות המשחק הצבעוניות. כמו כן, תוכלו להציע לילדים לערוך ביניהם טורניר לגו, כשעל כל ילד לבנות טירה או ארמון מפואר. עוד הצעה נהדרת היא המשחק האלמותי: מונופול. מי שעדיין לא מכיר את המשחק, וודאי ישמח לשמוע שמדובר במשחק ממכר במיוחד. אם אתם נוסעים בתחבורה ציבורית ומשאירים את הרכב בבית, ייתכן ותעדיפו להביא לחופשה "טאקי", משחק קלפים צבעוני ומהנה שמתאים לכל המשפחה.

עוד משחקים מומלצים ואיכותיים הם משחק הזיכרון, טריוויה, נחש מי, פלונטר, הרמז, רמיקוב, מלך הפלאפל, דומינו, ג'נגה ועוד.

בילוי במועדון הילדים

בנוסף לאטרקציות והפעילויות לילדים באילת, כמעט בכל בתי המלון באילת יש מועדון ילדים שפתוח משעות הבוקר ועד שעות הערב. במועדון, הילדים יכולים לצפות בסרטים, להכין יצירות ולשחק בחדר המשחקים. אם הילדים גדולים מספיק כדי להתנייד בעצמם בתוך המלון, תוכלו לאפשר להם להגיע לחדר המשחקים באופן עצמאי וליהנות מכל מה שהוא מציע.

שימו לב: לעיתים בשעות הצהריים מדריכות המועדון יוצאות להפסקה והמועדון נסגר. חשוב להתעדכן בשעות הפעילות על מנת שהילדים לא ישוטטו במלון מבלי השגחה.

חוברות צביעה

בלא מעט חנויות ספרים וצעצועים, ניתן לרכוש חוברות צביעה מסוגים שונים, החל מחוברות בהן ניתן לצבוע מנדלות ועד לחוברות ממותגות של דמויות מצוירות מוכרות. רכשו כמה חוברות צביעה, והביאו עמכם עפרונות צבעוניים על מנת שהילדים יוכלו לצבוע ולהעביר את הזמן ברגעי השעמום. ומדוע עפרונות צבעוניים? ובכן, הם לא מלכלכים את השולחן, וגם אם כן – הרבה יותר קל לנקות את הלכלוך מאשר לנקות דיו של טושים או שאריות של צבעי פנדה.

לכתוב יומן מסע

לפני שתגיעו לחופשה, רכשו יחד עם הילדים מחברות פשוטות חלקות וחומרי יצירה שונים (מדבקות, דפים מעוצבים וכו'). בקשו מהילדים במהלך החופשה לעצב את יומן המסע שלהם, לכתוב מה עובר עליהם, מתי הם נהנים יותר ומתי פחות, ואפילו תשאירו מקום לתמונות שניתן להדביק בדפי היומן. בכל פעם שהילדים יהיו משועממים, בקשו מהם לכתוב את סיפור החופשה שלהם, תוך שהם מקשטים, מדביקים מדבקות ומעצבים את הדפים.

 

כשיוצאים לחופשה באילת עם הילדים, חשוב להיערך מראש ולהביא משחקים ואלמנטים שיסייעו לכם להעסיק אותם ברגעי השעמום. יש לא מעט רעיונות לפעילויות מעניינות ומסקרנות, כשכל מה שצריך לעשות זה לבחור את הפעילות האידיאלית ביותר בעבורכם. היערכות מוקדמת תסייע לכם לצלוח את החופשה וליהנות ממנה על הצד הטוב ביותר. חופשה נעימה!