מסעדות טבעוניות באילת – המקומות המומלצים ביותר בעיר

לאילת תמיד כיף להגיע, אילת מאפשרת לחוות בועה בתוך המדינה, לחוות חו"ל בגבולות הארץ, לחוות מזג אוויר ייחודי, ליהנות מים אחר, משמש אחרת, מנופים אחרים, מאנשים אחרים ובאופן כללי אילת מאפשרת לצלול לתוך עיר תיירותית שיודעת להציע כל טוב וכל מה שרק ניתן לקוות לו עבור חופשה מדהימה. מכאן שטוב לדעת שבין היתר גם מסעדות טבעוניות מחכות לכם בעיר, מסעדות מהסוג האיכותי, המושקע וחשוב מכול מהסוג הטעים. מכאן שאם אתם טבעוניים, או פשוט מחליטים באמצע החופשה לבחון את הנישה, אתם עומדים לצאת עם טעם של עוד.

רשימה טעימה במיוחד

  • קפה אופטימי – מחפשים מסעדה טבעונית באילת? הכירו את "קפה אופטימי". אמנם זו לא מסעדה טבעונית אבל בהחלט ניתן למצוא בה כמה מנות טבעוניות נהדרות. מדובר בבית קפה שמתחיל עם הרגשה טובה ומסיים עם מנה טעימה. המנות לקוחות מהמטבח האיטלקי והישראלי ולצד מנות רגילות גם נכללות מנות שהן נטו טבעוניות, כגון שקשוקה טבעונית, ארוחת בוקר טבעונית, קיש אנטיפסטי ועוד.
  • אותנטבעי – מדובר במפעל ייחודי לשיווק מזון טבעוני, כזה שבין היתר מקיים מזנון נייד ראשון מסוגו. כמו כן, מדובר בשיטות עשייה שאינן מתועשות, בהתבסס על השיטות שמאופיינות לקהילת העבריים מדימונה, ומי שיטעם את הסייטן הטבעוני יבין על מה כל המהומה.
  • דומינוס פיצה – מדהים לראות איזו קפיצה תחום הטבעונות עשה בארץ, כך שאפילו רשת פיצה ידועה כמו "דומינוס פיצה" מציעה מהדורה של פיצות טבעוניות שמגיעות עם שלל תוספות מיוחדות. מה עוד בתפריט הטבעוני? אצבעות גבינה, קלצונה טבעוני, לחם שום פיצה מקמח מלא ועוד.
  • מסעדת "אטולה פיוז'ן" – מסעדה זו הינה מסעדה כשרה שמציעה חוויה של חו"ל. התפריט הטבעוני מושתת על התפריט הספרדי וככזה הוא מציע מנות נהדרות של ראגו, פאייה, ממולאים ועוד. מכאן שאם מחפשים להתלבש יפה, לחוש יוקרה וליהנות מאוכל טבעוני שלקוח מעולמות אחרים, הרי שמסעדת "אטולה פיוז'ן" מציעה חוויה נהדרת שללא ספק שווה ביקור.
  • בודהה בורגרס – גם לטבעונים מגיע המבורגר שווה וכאן רשת המסעדות הטבעונית מציעה חוויה קולינרית נהדרת, כזו שמציעה 100% טבעוניות. במקום מחכות לכם פיצות, המבורגרים, בוריטוס ואפילו שווארמה טבעונית, כך שניתן ליהנות משלל טעמים בשריים ובו זמנית לשמור על החי.
  • קפה ג'ו – לפעמים כיף להגיע ליעד חדש וישר להרגיש בבית ועל כן טוב לדעת שגם בעיר הרחוקה אילת מחכה סניף של בית הקפה האהוב. לצד מנות רגילות תפגשו תפריט טבעוני עשיר שבין היתר מציע חביתת ירק, פיצה טבעונית ועוד שלל הפתעות טעימות ביותר.
מסעדה טבעונית

טעם של עוד

נפתח לכם התיאבון? יש לכם סיבה טובה! אם רק תגיעו לאילת, תגלו שהיא מציעה קשת של טעמים תיירותיים וקולינריים, כך שעוד בבית התעדכנו מה קיים וכל יום תבקרו במסעדה אחרת, ואם לא הספקתם הכול, תמיד ישנה החופשה הבאה.

בואו לקרוא עוד על בתי קפה באילת