רדיו קול הים האדום: תוכניות הרדיו הטובות ביותר באילת!

רדיו קול הים האדום

אם אתם מחפשים מוזיקה ותוכניות רדיו טובות, בזמן שאתם נמצאים בחופשה באילת – חשוב שתכירו את רדיו הקול האדום המציע מגוון רחב של תוכניות רדיו מעניינות ומוזיקה טובה. רדיו קול היום האדום החל את שידוריו בשנת 1995 והוא נקרא על שם ים סוף הידוע כ'ים האדום'. התחנה משמיעה מוזיקה טובה וגם משדרת מבזקי חדשות ותוכניות אקטואליה מעניינות במשך כל שעות היממה.

כיצד מאזינים לרדיו און ליין?

כדי להאזין לרדיו און ליין בבית המלון או במכונית, כמו גם דרך המחשב או בכול צורה אחרת – אפשר לגלוש באינטרנט ולהתחבר אל אתר בשם רדיו הד המציע מגוון תחנות רדיו מומלצות ותדרי רדיו טובים, כאשר אפשר באמצעות האתר לדעת מה התדר של תחנות הרדיו באזור הדרום. דרך האתר אפשר לקבל המלצות על פודקאסטים מעניינים, להוריד אפליקציות מהן אפשר להאזין למכוון תחנות רדיו ישראליות ואף להוריד את רדיו קול הדרום אל עמוד הבית שלכם, במידה ואתם נשארים באילת תקופה ארוכה יחסית.

איזה תוכניות מעניינות יש ברדיו קול הים האדום?

לרדיו קול הים האדום יש הרבה מה להציע

רדיו קול הים האדום משדר תוכניות כמו: 'שירים מים לים' עם מוזיקה מזרחית, או לתוכניות שפותחות את הבוקר בכיף כמו 'קפה של זריחה' המשודרת בשש בבוקר או 'התכנית של סלוצקי ודומינגז' המשודרת בשעות הבוקר. כמו כן אפשר להאזין לתוכניות עבור מי שאוהב להתעורר מאוחר בבוקר, כמו 'בוקר טוב עם אילת' או 'עצם העניין'.

מגולדיס וגרי לדידי לוקאלי

בצהריים תוכלו להנות מ'תוכנית הרדיו של גולדיס וגרי' ולסגור את צוהרי היום עם התכנית של דידי הררי 'דידי לוקאלי.' בערב אפשר להאזין ל 'תוכנית הספורט עם אופירה וברקוביץ' המוכרים ולסגור את הערב בהאזנה ל ' 102 טון' עם גיורא סגור.

אין כמו תוכניות הלילה

תוכניות הלילה של הרדיו מתחילות עם 'נערת רוק' עם עומרי אביאל לב ארי וממשיכות במהלך השבוע אל תוך שעות הלילה עם  red sea blues תכנית שמביאה אל הבלוז לים האדום, כמו גם תכנית בשם 'ים של מוזיקה' שתיקח אתכם אל תוך הבילויים של הלילה בעיר אילת.

בקיצור, ברדיו של אילת הידוע כקול הים האדום  יש מגוון רחב של אפשרויות האזנה, בזמן שהשדרנים של התחנה הם שדרים מנוסים וכוכבי תרבות של אילת, כמו: אודי שכטר, גרי סגור, גל רבינו, איילון גינזבורג, סער צברי, צבי ציקי אבישר, מיכל בלוך וורדה צוברי ועוד.

מה עם קצת חדשות?

מלבד מוזיקה משדרת התחנה שידורי חדשות ותוכניות אקטואליה אשר עוסקת באירועים חשובים שקורים בקהילה לצד מוסיקה איכותית כמו גם תוכניות בידור ואקטואליה. כך שמי שמבלה באילת יוכל להנות מעצות וטיפים בנוגע למקומות בילוי באילת ואירועים מעניינים שקורים בעיר.

כדי להיות מחוברים למה שקורה מומלץ להאזין לתחנות רדיו גם בדרך לאילת וגם בחזור דרך אתר רדיו הד כך שתוכלו להנות מכל האפשרויות שאתר המוזיקה הזה מספק לכם.

אז זה הזמן לצאת לחופשה באילת ולהנות ממוזיקה טובה, תוכניות רדיו נהדרות! ודיווחים בזמן אמת אודות כל מה שכדאי וצריך לדעת.