לחובבי אטרקציות מים: ציוד מומלץ לצילום בים

חובבי אטרקציות מים? בכדי שתוכלו לצאת עם מזכרת מקסימה בדמות תמונות מהאטרקציה, נדרש לבצע רכישה של ציוד צילום המותאם לצילום נגד מים. מהו הציוד המומלץ? להלן הפרטים.

ציוד מומלץ לצילום בים: הרשימה המלאה

אין ספק כי הים מהווה מקום מושלם למנוחה והירגעות, אך גם להזדמנות מצוינת לנצל את הים לטובת אטרקציות. אם אתם חובבי אטרקציות מים ובדיוק מתכננים לצאת, זה הזמן לבצע רכישה של ציוד המותאם לצילום בים. מדובר בציוד אשר באמצעותו תוכלו להנציח את הרגעים, ובכך לייצר לעצמכם מזכרת בלתי נשכחת. אז מהו הציוד הנדרש? להלן ההצעות שלנו:

מצלמת מים

בעבור צילום המתבצע מתחת למים מומלץ להשתמש במצלמת מים, כמו צלילה לדוגמה. מדובר במצלמה קשיחה ועמידה מפני נפילות, והיא עשויה לרוב ממתכת אטומה אשר מאפשרת לבצע את הצילום גם מתחת למים, ללא צורך בשימוש במעטפה מיוחדת לחסימה של כניסת מים. שימו לב כי אתם רוכשים מצלמה שהיא בעלת מכסת עדשה אוטומטית (כך שתוכלו לצלם מספר רב של תמונות באופן אוטומטי) כמו גם נוחה לאחיזה.

כיסוי פלסטיק למכשיר הסלולר

אם אתם מתכננים לעשות אטרקציה בסמוך לקו המים, חשוב לשמור על מכשיר הסלולר שלכם באמצעות כיסוי עשוי פלסטיק. דרך הכיסוי ניתן גם לצלם תמונות אולם שימו לב כי לא פעם האיכות יכולה להיות ירודה, ועל כן הקפידו לבצע רכישה של כיסוי איכותי דרך ספק אמין ובעל המלצות, כך שתוכלו להימנע מעוגמת נפש.

לחובבי אטרקציות מים ציוד מומלץ לצילום בים-

רחפן

בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד רכישה של רחפן לטובת צילום בים הולך וצובר תאוצה, ולא בכדי. באמצעות רחפן ניתן לצלם צילומים עוצרי נשימה של הים ואת עצמכם מבצעים את האטרקציה – כל זאת באיכות יוצאת דופן ובאופן הפעלה נוח ופשוט. מדובר בטכניקה מצוינת גם לצלם תמונות וגם וידיאו, אבל שימו לב כי בחלק מהמקומות נאסר על צילום באמצעות רחפן בעקבות בסיסים צבאיים סודיים (כמו באזור ראשון לציון). על כן, בדקו מראש האם ניתן להפעיל את הרחפן באזור בו אתם נמצאים כמו גם עשו מספר ניסיונות לפני, כדי לבדוק כי אכן הצילום מתבצע בצורה נכונה.

חצובה חולית גמישה

אם יש לכם מצלמה מקצועית, זה הזמן לבצע רכישה של חצובה אשר באמצעותה ניתן להנפיק תמונות יפהפיות. שימו לב כי אתם רוכשים חצובה חולית – מדובר בחצובה ייעודית המתאימה לתנאי השטח ובוודאי למקום חולי. מדובר בחצובה קלה לנשיאה (3 קילו לכל היותר) כמו גם כזו שניתן להעביר באופן קל ופשוט ממקום למקום, ולכן היא מהווה חלק בלתי נפרד מהציוד אותו תידרשו לרכוש לפני שאתם יוצאים לאטרקציה.

לסיכום, לפני שאתם יוצאים לאטרקציה – בדקו שיש לכם את הציוד המתאים, כל זאת בכדי להפיק אלבום תמונות בלתי נשכח.